VALPRO atbalsta 40.Baltijas valstu čempionātu ugunsdzēsības sportā

No 18. līdz 19.augustam Valmierā, J.Daliņa stadionā, norisinājās 40.Baltijas valstu čempionāts ugunsdzēsības sportā. Četrās disciplīnās sacentās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandas, lai cīnītos par jubilejas čempionu titulu. Sacensību viesu statusā savas prasmes demonstrēja arī Čehijas un Baltkrievijas komandas. Ar paraugdemonstrējumiem visās disciplīnās piedalījās ar Latvijas un Igaunijas sieviešu komandas. Latvija kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu (1.vieta Lietuvai, savukārt, 3. - igauņiem).

"VALPRO" jau daudzus gadus veiksmīgi atbalsta Latvijas ugunsdzēsības sporta federāciju un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD), kuras ir šī čempionāta rīkotājas. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings pasniedza "VALPRO" simpātiju jeb veicināšanas balvu četriem puišiem no Lietuvas jauniešu komandas, uzsverot, ka jaunatne ir mūsu nākotne.

Čempionāta ietvaros "VALPRO" rūpnīcu apmeklēja Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas VUGD pārstāvji, kurus ieinteresēja vispārējās tendences pasaulē attiecībā uz ugunsdzēšamajiem aparātiem un to jaunākajiem izgudrojumiem.

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved