VALPRO iegūst profesionālās izglītības balvu “Atsaucīgākais uzņēmums”

18.maijā Rīgas Kultūras centrā “Fabrika” tika pasniegta Vācijas-Baltijas tirdzniecības kameras Uzņēmējdarbības balva un profesionālās izglītības balva “MĒS MĀCĀMies”. VALPRO 16 uzņēmumu konkurencē kļuva par laureātu darba vidē balstītas (DVB) izglītības balvai kategorijā “Atsaucīgākais uzņēmums”.
 
Pēc konkursa žūrijas domām, VALPRO ir daudz investējis praktiskajā profesionālajā izglītībā. Tam piekrīt arī VALPRO valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings: “Metālapstrādes nozarei Latvijā ir jāattīstās straujāk, labāk, veiksmīgāk, dodot lielāku pienesumu tautsaimniecībai. Mēs – VALPRO – saredzam lielas iespējas kvalitatīvu un zinošu metālapstrādes un mašīnbūves speciālistu izveidē. Šis eksperiments ar mehatronisku sistēmu tehniķiem ir pirmais solis uz sadarbību kvalitatīvas un darba vidē balstītas metālapstrādes izglītības programmas izveidē Vidzemē. Projekta ietvaros audzēkņus atbalstām gan nodrošinot pieredzējušus un zinošus darbaudzinātājus, gan sniedzot pieeju reālām, ikdienas darbā izmantotām iekārtām, gan stipendiju veidā un sagaidām, ka daļa jauniešu atgriezīsies VALPRO kā jaunie speciālisti.” 
 
VALPRO ciešāku sadarbību ar profesionālās izglītības iestādi Valmieras tehnikums uzsāka 2016.gadā, kad kopīgi izstrādāja mācību programmu “Mehatronisku sistēmu tehniķis”. Programma paredz, ka 50% mācību laika 18 šī brīža audzēkņi pavada mācību iestādē, savukārt, otrus 50% - kādā no trim projektā iesaistītajiem Valmieras uzņēmumiem – VALPRO, Valmieras stikla šķiedra un Valmieras piens. Jau šī gada nogalē būs pirmais mehatronisku sistēmu tehniķu DVB programmas izlaidums, kad arī varēs precīzāk izvērtēt sadarbības rezultātus.
 
 
 
VALPRO Personāla vadītāja Dinija Kīta saņem apbalvojumu un pasākās visiem sadarbības partneriem, ar kuriem kopā popularizē un veicina darba vidē balstītas mācības.
Foto: Vācijas-Baltijas tridzniecības kamera

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved