Valmieras “Gada investīcija” – degradētās teritorijas atjaunošana

19.maijā “Valmieras Uzņēmēju dienas 2017” ietvaros tika pasniegta “Balva uzņēmējdarbībā 2017” piecās kategorijās. Par “Gada investīciju” tika atzīts SIA Valtech, lielākā metālapstrādes uzņēmuma Baltijā, SIA VALPRO meitas uzņēmums. 
 
Valmieras pilsētas pašvaldība un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ar atzinīgiem vārdiem novērtēja SIA Valtech paveikto – apjomīgas investīcijas degradētās teritorijas atjaunošanā. SIA Valtech mērķis ir komercdarbības potenciāla attīstīšana un jaunu, kvalitatīvu biroju, ražošanas un noliktavu telpu atvēršana Vidzemes uzņēmējiem. Uzņēmuma 100% kontrolpakete pieder Valmieras metāla izstrādājumu ražotājam SIA VALPRO. Projekts ir apjomīgs, tomēr straujiem soļiem virzās uz priekšu. Plānots turpināt sakārtot Leona Paegles ielu 47, padarot šo rajonu drošāku, vizuāli un ekonomiski pievilcīgāku.
 
Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojums “Balva uzņēmējdarbībā 2017” tika pasniegts jau trešo gadu, ar mērķi izcelt uzņēmumus, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu Valmieras pilsētas attīstībā un uzrādījuši labus uzņēmējdarbības rezultātus, vērtējot iepriekšējā gadā sasniegto, kā arī, iedvesmot arī citus esošos un potenciālos uzņēmējus. Balva tika pasniegta šādās kategorijās: “Gada eksportētājs”, “Gada investīcija”, “Gada Jaunais uzņēmējs” un “Gada uzņēmējs”. Tāpat tika apbalvots Valmieras “Gada speciālists”.
 
 
Valtech valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings saņem apbalvojumu
Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība
 
 
Valtech - ražošanas biznesa loģistikas centrs
Foto: Valtech publicitātes foto 
 

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved