VALPRO pētniecības projekts sadarbībā ar MAŠĪNBŪVES KOMPETENCES CENTRU
ERAF programmas ietvaros

2018.gada 25.janvārī  SIA VALPRO un SIA MAŠĪNBŪVES KOMPETENCES CENTRS noslēdza sadarbības Līgumu Nr. 3.4-2/2018 par pētījumu Nr.3.4. ar Projekta līguma Nr. 1.2.1.1/16/A/003 "Dažāda biezuma sieniņu, paaugstinātas siltuma vadītspējas un pazemināta svara bezšuvju alumīnija sakausējuma spidtrauku čaulu izgatavošanas tehnoloģija augstas precizitātes automatizētām salikšanas un metināšanas līnijām" īstenošanu.

 

Pētījums tiks īstenots atbilstoši darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 1.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt privātā sektora investīcijas P&A” 1.2.1.1. pasākumam “Atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei kompetences centru ietvaros”, kuru finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) un par kuru ir noslēgts Projekta līgums.

Projekta “Dažāda biezuma sieniņu, paaugstinātas siltuma vadītspējas un pazemināta svara bezšuvju alumīnija sakausējuma spiedtrauku čaulu izgatavošanas tehnoloģija augstas precizitātes automatizētām salikšanas un metināšanas līnijām’’ realizācijas rezultātā tiks radīts produkts, kas ir pieprasīts un izmantojams strauji augošajā energoefektīvu un dabai draudzīgu tehnoloģiju ieviešanā transporta industrijā.

Augstākminētie spiedtrauki tiks izmantoti tādu iekārtu komplektēšanai, kas būtiski samazina transportlīdzekļu kaitīgo izmešu (NOx, CO) apjomu aukstiem dzinējiem.

Projekta plānotais rezultāts dotu iespēju uzņēmumam nākotnē palielināt produktu klāstu un palielināt eksporta realizācijas apjomus.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO SIA All Rights Reserved