Stokholmas Ekonomikas augstskolas projekts

Veiksmīgas tirdzniecības pamats ir tirgus pētījums, kuru preces ražotājs atkarībā no savām iespējām var veikt pats vai pasūtīt specializētās aģentūrās, kas veic tirgus pētījumus konkrētam produktam. Lai sekmīgāk uzsāktu tirgū ieiešanu tiek izpētīta konkurence, patērētāju prasības, vispārējā likumdošana un mazumtirgotāju prasības pret attiecīgo produktu.  Mums šāda iespēja jau otro gadu radusies kopā ar Stokholmas Ekonomikas augstskolas spējīgajiem studentiem. Arī šogad tikām pagodināti ar to, ka mūsu uzņēmuma dalība tika apstiprināta Gateway & Partners un Stokholmas Ekonomikas augstskolas projektā, kur mūsu dotā uzdevumā darbojās seši studenti no dažādām valstīm. 

Ja pagājušogad kopā ar studentiem izpētījām un sapratām tirgus prasības un vajadzības, tad šogad mūsu uzdevums studentiem bija veikt tirgus izpēti tirgum mūsu ražotajām komerckannām ar mērķi saprast tirgus ietilpību un vai varam eksportēt savu produkciju pa tiešo. Apstiprinājās tas ko jau zinājām par tehniskajām un likumdošanas prasībām attiecībā uz mūsu kannām. Ir jāveic sarežģīts un dārgs sertificēšanas process, lai mums pašiem būtu ļauts tirgot kannas. Toties, izpētes laikā, kā alternatīva tika atklāta e-komercijas iespēja, kuru šobrīd padziļināti pētam, lai saprastu nākamos soļus.

Kā minēts mūsu uzdevumā darbojās seši studenti – Agnes no Zviedrijas, Klara no Zviedrijas, Yu no Ķīnas, Jannik no Vācijas, Nicola no Itālijas un Matthew no Jamaikas.

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved