VALPRO - 2020. gada labākais mācību prakšu uzņēmums Vidzemes reģionā

2021. gada 17. augustā norisinājās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) apbalvošanas ceremonija „Dari un mācies – viss tikai sācies!”, kas veltīta labāko darba vidē balstītu (DVB) mācību un mācību prakšu uzņēmumu godināšanai.


LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs norāda, ka uzņēmēji ļoti mērķtiecīgi sarunājas ar profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem, un arvien biežāk audzēkņi kļūst par darbiniekiem tieši tajos uzņēmumos, kuros ir bijuši praksēs un darba vidē balstītās mācībās. Ir gandarījums , ka aizvien augstāk tiek sasniegts rādītājs – audzēkņi pēc dalības projektā un profesionālās izglītības iestādes pabeigšanas paliek uzņēmumos un darba vietās Latvijā.


Labākais mācību prakšu uzņēmums Vidzemes reģionā - balvu saņēma SIA VALPRO - viens no senākajiem un lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā, kas ražoto produkciju piedāvā vairāk kā 33 pasaules valstīs. Uzņēmumam ir lieliska sadarbība ar Rīgas 3. arodskolu un Valmieras tehnikumu, nodrošinot prakses vietas mehatronisko sistēmu speciālistiem un loģistikas speciālistiem.
 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved