Trešo gadu VALPRO atbalsta fondu "Iespēju tilts"

Ziemassvētku noskaņā jau trešo gadu pēc kārtas, prieku sagādājām, daļu no ieplānotā dāvanu budžeta sniedzot tiem, kuriem nepieciešams atbalsts.

2021. gada nogalē, savu atbalstu sniedzām vietējam Valmieras fondam “Iespēju tilts”, kas nodrošina ikdienas mājas cilvēkiem ar dažādām fiziskām un garīgām grūtībām, palīdzot katram apgūt jaunas iemaņas, lai radītu skaistus roku darinājumus specializētajās darbnīcās, veidojot vietējo kopienu. Līdz mums bija nonākusi ziņa par darbnīcās nepieciešamajiem instrumentiem, kuri bija nolietojušies un trūkst vairāk cilvēku nodarbināšanai, kā arī bodītes produktu klāsta palielināšanai, vietējā roku darbu veikaliņā “Čaklās bites bode, tādēļ Ziemassvētkos darbnīcas bitēm dāvinājām jaunus instrumentus.

Pagājis jau vairāk kā mēnesis - kopš "Iespēju tilts" jaunieši saņēmuši dāvanas un aktīvi sākuši darboties pie jaunajām iekārtām, kuras ne tikai ļauj veidot jaunus radošus darinājumus, bet arī atvieglo un paātrina ikdienas darbu, dodot iespēju aizvien vairāk draviniekiem darboties.

Aicinām ikvienu palīdzēt tiem, kuriem nepieciešams atbalsts!

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved