Noslēdzas jauniešu vasaras nodarbinātība VALPRO

Sagaidot gada siltākos mēnešus un gatavojoties VALPRO 60. gadu jubilejai, visas vasaras garumā ar prieku savā komandā uzņēmām 35 Valmieras un apkārtnes jauniešus vasaras darbam. Izmantojot Valmieras novada pašvaldības skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, VALPRO šogad strādāja 16 jaunieši.

Veicot dažādus savam vecumam atbilstošus pienākumus, jaunieši iesaistījās gan produktu ražošanā (kannu aksesuāru montāža un iepakošana, korpusu ražošanas palīgdarbi u.c.), gan veica dažādus saimnieciskus darbus (krāsošanas, tīrīšanas un teritorijas labiekārtošanas darbi u.c.). Svinot VALPRO 60. gadu jubileju, jaunieši gan iesaistījās svētku sagatavošanās darbos, gan arī aktīvi piedalījās jubilejas svinībās un kopā ar mums devās Valmieras pilsētas svētku gājienā.

Esam priecīgi, ka visi jaunieši bijuši ļoti atbildīgi darba laika un darba kārtības noteikumu ievērošanā. Ļoti dažāda bija jauniešu motivācija – gan tik jaudīgi, kurus ceram sastapt arī nākamvasar, gan tādi jaunieši, kurus nācās vairāk mudināt darīt – izpratne par darbu un tā kvalitāti mēdza atšķirties.

VALPRO ir ilggadēja sadarbība ne tikai ar Valmieras novada pašvaldību, bet arī ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) jauniešu vasaras nodarbinātības projektos. Atbalstām uzņēmuma darbiniekus, nodrošinot vasaras darba iespēju viņu bērniem.

Priecājamies par papildu darba rokām, kā arī jūtamies gandarīti, ka varam iesaistīties jauniešu izpratnes veidošanā par darbu, darba kultūru un uzņēmumu. Ceram, ka esam iedvesmojuši jauniešus sākt domāt arī par savu nākotnes profesiju un izglītības nozīmīgumu.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved