VALPRO sāk ražot jauna dizaina degvielas kannu

Pēc vairāku mēnešu izpētes, klientu vēlmju izzināšanas, prototipu izgatavošanas un testēšanas, VALPRO ir papildinājis piedāvāto produktu klāstu un sācis ražot degvielas kannas ar jauna dizaina skrūvējamu vāciņu.

Viena no VALPRO svarīgākajām vērtībām ir augstākās kvalitātes metāla produktu un pakalpojumu nodrošināšana vietējā un starptautiskā mērogā. It īpaši apzinoties to, ka klienti VALPRO ražotās metāla kannas izmanto bīstamo vielu (degvielas) uzglabāšanai un transportēšanai. Lai klientiem nodrošinātu pašu labāko produktu, arī šī VALPRO ražotā metāla degvielas kanna ar jauna dizaina skrūvējamo vāciņu ir pārbaudīta pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un saņēmusi BAM sertifikātu, kas apliecina atbilstību iepakojumam bīstamo kravu pārvadāšanai un savu unikālo UN numuru.

Tieši skrūvējamais vāciņš ir degvielas kannas jaunums. Tas ir nerūsējošs, no anodēta alumīnija, un tajā ir iestrādāts magnēts, lai atskrūvēšanas gadījumā to būtu ērti piestiprināt pie pašas kannas vai transportlīdzekļa, kurā tiek lieta degviela. Vāciņš ir ērti satverams, atskrūvējams un aizskrūvējams ar vienu rokas kustību. Īpaši svarīgi, ka tā vītne ir izturīga, kas būtiski samazina iespēju to sabojāt. Veicot kannu kvalitātes un izliešanas ātruma testus, tika konstatēts, ka, salīdzinot ar citām tāda paša tilpuma degvielas kannām ar skrūvējamo vāciņu, degvielas izliešanas ātrums VALPRO kannām ir par nepilnām četrām reizēm ātrāks. Viens no faktoriem, kas to ietekmē, ir palielinātais kannas kakliņa diametrs (46mm). Vairāk par degvielas kannu ar skrūvējamo vāciņu lasi šeit.

Šobrīd kannas pieejamas 10 un 20 litru tilpumos, bet drīzumā piedāvājumā būs arī 5 litru kannas. Lai degvielas izliešana būtu ērtāka, pieejami pielāgoti dīzeļa un benzīna izlējēji. To konstrukcija veicina gaisa pieplūdi kannā, nodrošinot vienmērīgu un ātru degvielas izliešanu. Vairāk par izlējējiem šeit.

VALPRO degvielas kannas un to aksesuārus iespējams iegādāties FN-SERVISS veikalos un e-veikalā.

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved