Pieredzes stāsts – IT prakse VALPRO

Rūpējoties par topošo speciālistu teorētisko zināšanu pielietošanu praktiski, VALPRO, kas ir viens no lielākajiem metālapstrādes uzņēmumiem Baltijā, piedāvā prakses iespējas dažādās nozarēs, tostarp Informācijas tehnoloģijās (IT). Ar savu pieredzes stāstu par IT praksi VALPRO dalījies Vidzemes Augstskolas IT 4. kursa students Artur Baskov.

Sešu nedēļu laikā Arturam bija iespēja būt daļai no VALPRO komandas un nostiprināt augstskolā iegūtās zināšanas praksē. Tieši Vidzemes Augstskolas pasniedzēji ir bijuši tie, kuri iedrošinājuši Arturu pieteikties praksei VALPRO. “Mani vienmēr ir aizrāvušas digitālās tehnoloģijas un to spējas ietekmēt mūsdienu dzīvi. Man šķiet, ka IT nozare ir ļoti dinamiska un strauji attīstās. Šajā nozarē ikviens var iemācīties ko jaunu. Tieši tāpēc es izvēlējos iestāties Vidzemes Augstskolā - lai pilnveidotu savas zināšanas un pēc tam tās varētu izmantot savā darba vietā” saka Arturs.

“Atskatoties uz prakses laiku VALPRO, ir tikai pozitīvas sajūtas. Svarīgākie uzdevumi prakses laikā bija saistīti ar datubāzēm un dokumentāciju noformēšanu. Arī prakses vadītājs Jēkabs un citi kolēģi bija ļoti pretimnākoši, jo ik reiz, kad man bija nepieciešama palīdzība, zināju, kur pēc tās vērsties”. Arturam prakses laikā bija iespēja padziļināti iepazīt programmu Microsoft Access. Lielākās atziņas, ko Arturs prakses laikā ieguva, bija saistītas ar pareizu dokumentāciju noformēšanu.

Vēlos paslavēt darba vadītāju Jēkabu un pārējos VALPRO kolēģus. Sākotnēji nezināju, kāda būs viņu attieksme pret mani, kā arī, vai viņi man neskaidrību gadījumā palīdzēs. Tomēr jau prakses sākumā bija skaidrs, ka man ir izdevies pierādīt sevi no labākās puses” stāsta Arturs.  “Esmu priecīgs, ka, augstskolas pasniedzēju iedrošināts, kā savu prakses vietu izvēlējos tieši VALPRO. Tādēļ noteikti ieteiktu ikvienam Vidzemes Augstskolas studentam nebaidīties un pieteikties praksē. Šeit ir draudzīgs kolektīvs, darba vide ir sakārtota, lai katrs justos droši un ērti” ar pozitīvām atmiņām atminas Arturs.

VALPRO specializāciju metāla kannu, ugunsdzēsības aparātu un dažādu sistēmu korpusu ražošanā, kā arī gāzes balonu inspicēšanā un atbilstības pārvērtēšanā. Jau vairāk kā 60 gadus uzņēmums piedāvā augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Par prakses iespējām VALPRO vairāk lasi šeit.

 

Informāciju sagatavoja:

Jānis Nazarovs

Komunikāciju un sabiedrisko attiecību praktikants

SIA VALPRO

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved