Pieredzes stāsts – no praktikanta ražošanā līdz darbiniekam Tehniskajā dienestā

Nodrošinot topošo speciālistu teorētisko zināšanu pielietošanu praksē, VALPRO, kas ir viens no lielākajiem metālapstrādes uzņēmumiem Baltijā, piedāvā prakses iespējas dažādās nozarēs, tostarp Ražošanas dienestā. Ar savu pieredzes stāstu par VALPRO praksi ražošanā un to, kā no praktikanta pārtapa par VALPRO darbinieku, dalījies Latvijas Universitātes Industriālās inženierijas un vadības 3. kursa students Mārcis Lagzdiņš.

10 nedēļu laikā Mārcim bija iespēja būt daļai no VALPRO komandas un nostiprināt augstskolā iegūtās zināšanas praktiski. “Mana dzimtā pilsēta ir Valmiera, tāpēc nolēmu pietiekties praksei uzņēmumā VALPRO, kas atrodas tuvu mājām – tepat Valmierā. Mani piesaistīja uzņēmuma reputācija un prakses iespējas, ko uzņēmums piedāvā. Uzreiz pēc CV nosūtīšanas ar mani sazinājās, lai vienotos par tikšanās laiku” stāsta Mārcis.

“Atskatoties uz prakses laiku VALPRO, esmu ļoti gandarīts, ka man bija iespēja sevi pierādīt prakses vadītājam Andrejam. Svarīgākie prakses uzdevumi bija saistīti ar ražošanas procesu uzraudzību un optimizāciju” uzsver Mārcis. “Manuprāt, svarīgākais ir tas, ka neskaidrību gadījumā man vienmēr bija iespēja uzdot jautājumus, kā arī saņemt atbildes, kas palīdz vēl padziļinātāk izprast ražošanas nozari”. Prakses laikā Mārcim bija iespēja piedalīties arī jaunu produktu izstrādē.

“Pēc prakses beigšanas man piedāvāja pāriet no Ražošanas uz Tehnisko dienestu. Tas pateicoties tam, ka darba vadītājs manī saskatīja lielāku potenciālu Tehniskajā dienestā. Šobrīd VALPRO strādāju pilna laika slodzi. Man ir paveicies, ka uzņēmums ir ļoti pretimnākošs darba un studiju apvienošanā. Arī Latvijas Universitātes mācībspēki ir saprotoši un novērtē katru studentu, kurš ir gatavs apvienot mācības ar darbu un teorētiskās zināšanas pielietot praksē. Esmu lepns būt daļa no VALPRO komandas. Uzņēmums rūpējas par darbinieku labsajūtu ne tikai darba procesā, bet arī dažādās ārpus darba aktivitātēs. Dodamies pārgājienos, velobraucienos, šobrīd plānojam aktīvās atpūtas telpu darbiniekiem. Kopā ar kolēģiem apguvām deju “Prūšu zeme”, kas bija lielākais pārsteigums ikvienam VALPRO Gada balles apmeklētājam! Tā es sāku dejot tautiskās dejas, un tas pateicoties kolēģei Zanei, kura mani iedrošināja!”

“Tu nekad nevari zināt – varbūt uzņēmums, kurā izej praksi, var kļūt ne tikai par tavu nākotnes darba vietu, bet arī par citu pozitīvu notikumu iemeslu!” mudinot nebaidīties un pieteikties praksei VALPRO, saka Mārcis.

VALPRO specializējas metāla kannu, ugunsdzēsības aparātu un dažādu sistēmu korpusu ražošanā, kā arī gāzes balonu inspicēšanā un atbilstības pārvērtēšanā. Jau vairāk kā 60 gadus uzņēmums piedāvā augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Par prakses iespējām VALPRO vairāk lasi šeit.

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved