SIA "VALPRO" piedalās Industrijas dienā Nacionālajos Bruņotajos spēkos

Piektdien, 23.maijā, Nacionālo Bruņoto spēku bāzē Kadagā norisinājās Industrijas diena, lai sniegtu iespēju DAIF Latvija biedriem, biznesa un zinātnes pārstāvjiem izzināt NBS attīstības plānus, apzināt ikdienas vajadzības un parādītu savus produktus un pakalpojumus.

Pasākums vienkopus pulcināja Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas (DAIF) biedrus, Aizsardzības ministrijas un Nacionālo Bruņoto spēku pārstāvjus, lai uzsākt praktisku dialogu un pieredzes apmaiņu starp ieinteresētajām pusēm, izzināt militārās vajadzības un biznesa un zinātnes piedāvājumu, kā arī veicināt sabiedrības izpratni par drošības un aizsardzības spēju stiprināšanas nepieciešamību.

SIA „VALPRO” piedalījās DAIF Latvija biedru ražoto produktu izstādē un paneļdiskusijā, dalījās pieredzē par darbu militārajā sektorā, apskatīja NBS tehniku un ekipējumu, kā arī iepazinās ar karavīru sadzīves apstākļiem kazarmās.

Pasākumu organizējā Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija sadarbībā ar Aizsardzības ministriju un Nacionālajiem Bruņotajiem spēkiem.

SIA „VALPRO” ir DAIF Latvija biedrs kopš federācijas dibināšanas 2013.gadā.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved