Nākamajā nedēļā jaunieši sāks vasaras darbu SIA "VALPRO"

Pirmdien, 2.jūnijā, vasaras darbu SIA „VALPRO” uzsāks desmit jaunieši, kas uzņēmumā veiks dažādus uzdevumus kvalificēta darba vadītāja uzraudzībā. Jūnija beigās darbu sāks otra jauniešu grupa, kopumā darba pieredzi ļaujot smelties 18 jauniešiem.

Darbu uzņēmumā veiks jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Jauniešiem tiks uzticēti dažādi palīgdarbi ražošanas cehos, remonta iecirknī un citās struktūrvienībās.

„VALPRO vasarās strādāju jau no 14 gadu vecuma. Tā ir iespēja gan nopelnīt, gan gūt darba pieredzi lielā uzņēmumā. Šobrīd manos darba pienākumos ietilpst krāsoto detaļu pārbaudes pie konveijera, piedalos visos izlējēju ražošanas posmos, kā arī veicu citus uzdevumus pēc meistara norādēm. Meistari ir pretimnākoši un ar pozitīvu attieksmi,„ par vasaras darbu stāsta Jūlija Monako.

Jaunieši vasarās uzņēmumā strādā jau no 2007.gada, tomēr šīs prakses aizsākumi meklējami vēl pāris gadus atpakaļ. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka jaunieši novērtē iespēju vasaras brīvlaikā gūt ne vien darba un dzīves pieredzi, bet arī nopelnīt. Daudzi jaunieši izrādījuši vēlmi strādāt ilgāku periodu kā noteikto vienu darba mēnesi.

Šogad jauniešu nodarbinātību vasaras brīvlaikā līdzfinansē Nodarbinātības valsts aģentūra, lai veicinātu jauniešu ieinteresētību darba tirgū un nodrošinātu iespēju iegūt darba pamatprasmes, iemaņas un darba pieredzi. Katram jaunajam darbiniekam tiks nodrošināta nelaimes gadījumu apdrošināšana.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved