SIA "VALPRO" iedvesmas grāmatā par Latvijas dārgumiem

Ceturtdien, 10. jūlijā, Latvijas Nacionālājā bibliotēkā tika prezentēta Latvijas eksportējošo uzņēmumu atbalsta kustības "The Red Jackets" jeb Sarkanās žaketes eksporta zīmolu iedvesmas grāmata "Treasures of Latvia/Outstanding Export Brands and Inspiring Stories". Grāmatā apkopoti Latvijas izcilākie eksporta zīmoli un Latvijas dārgumi dabā, kultūrā un sportā. Iedvesmas grāmata būs vērtīgs Latvijas valsti reprezentējošs materiāls, ko būs iespējams izmantot Latvijas tēla veidošanai ārvalstīs.
 
Iedvesmas grāmatā “Treasures of Latvia/Outstanding Export Brands and Inspiring Stories” apkopoti 25 “The Red Jackets” Latvijas spēcīgāko eksporta zīmolu veiksmes stāsti, kā arī 11 jauno, daudzsološo uzņēmumu jeb “Rising Stars” iedvesmas stāsti. Grāmatā līdztekus uzņēmumiem ir 36 stāsti par Latvijas dārgumiem – to, ar ko mēs visi lepojamies – mūsu tradīcijām, spēcīgām personībām sportā un kultūrā, kā arī dabas fenomeniem.
 
SIA "VALPRO" 2013.gadā ieguva Sarkano Žaketi kā viens no 25 Latvijas izcilākajiem eksporta zīmoliem. Iedvesmas grāmatā Valmieras uzņēmums iepazīstina un lepojas ar Latviju un Valmieru kā BMX sporta smagsvaru pasaules arēnā.
 
    
 
 
“The Red Jackets” ir Latvijas eksportējošo uzņēmumu atbalsta kustība, kuras mērķis ir radīt vienotu, uzrunājošu, saprotamu stāstu par Latviju kā izcelsmes valsti - no kurienes nākam, kas ir mūsu vērtības, ar ko atšķiramies, kā arī iedrošināt visus eksportējošos uzņēmumus izmantot šo stāstu, lai to komunikācija būtu vienota, apvienojot vērtības un kvalitātes.
 
Latvijas spēcīgāko eksporta uzņēmumu Top 25, kas 2013. gada saņēma “The Red Jackets” nominācijas, veido: AS AIR BALTIC CORPORATION, SIA BIOSAN, SIA DEAC, AS DOBELES DZIRNAVNIEKS, SIA EVOPIPES, AS GRINDEKS, SIA HANZAS ELEKTRONIKA, AS LATVIJAS BALZAMS, AS LATVIJAS DZELCEĻŠ/SIA LDZ CARGO, AS LATVIJAS FINIERIS, SIA LAUMA FABRICS, SIA LAUMA LINGERIE, SIA LIVONIA PRINT, SIA MADARA COSMETICS, SIA NEW ROSME, SIA NP FOODS, SIA PAA, AS PET BALTIJA, SIA PRIMEKSS, AS SAF TEHNIKA, SIA STENDERS, SIA TILDE, AS UPB, AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA, SIA VALPRO.
 
Savukārt kustības “The Red Jackets” apbalvojumu “Rising Stars” jeb Uzlecošās zvaigznes 2013 saņēma florbola vārtsargu inventāra izstrādātājs un ražotājs BLINDSAVE, galda spēļu izstrādātājs Brain Games, bērnu dizaina mēbeļu ražotājs Kukuu, sojas vaska sveču ražotājs Munio Candela, foto somu ražotājs Pompidoo, IT risinājumu izstrādātājs Cube systems, festivāls Positivus, konfekšu ražotājs Pure Chocolate, eksotisko galvassegu uzņēmums UTHA, telemetrijas ierīču kompānija Vendon un ogu audzētājs un pārstrādātājs Very Berry.
 
FOTO: The Red Jackets

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved