SIA "VALPRO" atzīts par vienu no Vidzemes veiksmes stāstiem

Trešdien, 27.augustā, mednieku apmācības un atpūtas bāzē "Mārkulīči" notika Vidzemnieku dārza svētki, kuru ietvaros SIA „VALPRO” saņēma atzinību kā viens no 26 reģiona veiksmes stāstiem.

Pasākuma laikā tika prezentēti un apbalvoti cilvēki un uzņēmumi, kuri īsteno nozīmīgus projektus Vidzemē un ar savu paveikto darbu, sasniegumiem un darba sparu motivē citus novadā strādājošos. Šogad īpaša uzmanība tika pievērsta tieši ES finansējuma piesaistei un projektu īstenošanai.

 

"Mēs dažkārt neredzam labās lietas, kas notiek tepat blakus. Šis ir veids, kā parādīt, cik radoši un uzņēmīgi cilvēki dzīvo Vidzemes reģionā," Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs Hardijs Vents.

Vidzemes plānošanas reģiona Eiropas Savienības ES fondu informācijas centra vadītāja Ina Miķelsone informē, ka katru gadu veiksmes stāsti tiek izvērtēti pēc citiem kritērijiem.  "Šogad noslēdzās struktūrfondu īstenošanas periods, septiņu gadu laikā esam īstenojuši dažādus projektus. Katrā novadā centāmies atrast to labāko un interesantāko. Konsultējāmies arī ar pašvaldībām," stāsta Miķelsone.

Vidzemes plānošanas reģions Vidzemnieku dārza svētkus un stāstu varoņu godināšanu organizē jau trešo gadu. Trīs gadu laikā apkopoti vairāk nekā simts stāsti no visiem Vidzemes novadiem, starp kuriem atrodami amatnieki, uzņēmēji, kultūras darbinieki, tūrisma objekti, pasākumi, pilsētas, kultūras un atpūtas iestādes un citi.

Šogad starp veiksmes stāstiem ir Amatas novada kooperatīvs “Zaļais grozs”, Beverīnas novada deju kolektīvs “Dzieti”, A/S “Cesvaines piens”, Vidzemes koncertzāle “Cēsis”, Ērgļu profesionālā vidusskola, Dikļu dziesmu svētku ekspozīcija, Līgatnes novada kroketa klubs „SigLig”, SIA „Raunas Lauktehnika” un daudzi citi. Stāsti ir visdažādākie un tie drīzumā būs pieejami Vidzemes veiksmes stāstu mājas lapā www.vidzemesstasti.lv.  

2014.gada Vidzemes veiksmes stāsti pieejami ŠEIT. 

Foto: Vidzemes plānošanas reģions

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved