SIA "VALPRO" apmeklē delegācija no Azerbaidžānas

Pirmdien, 8.septembrī SIA „VALPRO” apmeklē Azerbaidžānas Republikas Sijezenes (Siyəzən) un Hizi (Xizi) rajonu izpildvaras, kā arī Azerbaidžānas Nacionālās ciemu padomju asociācijas pārstāvji, lai iepazītos ar uzņēmumu, tā ražotajiem produktiem un izzinātu nākotnes sadarbības potenciālu.

Uzņēmuma apmeklējuma laikā viesi tikās ar SIA "VALPRO" ražošanas vadītāju Ruslanu Sosinoviču, finanšu ekonomisti Gunitu Cīruli un sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālisti Laini Kuzmani, kas pastāstīja par uzņēmumu un vadīja ekskursiju pa ražošanas struktūrvienībām, lai iepazīstinātu viesus ar pilnu produktu ražošanas ciklu.

Valmieras vizītes laikā viesi apmeklēs arī Vidzemes Augstskolas jauno Inženierzinātņu kompleksu, Valmieras valsts ģimnāziju, Valmieras mūzikas skolu, Vidzemes Olimpiskajā centru, kā arī uzņēmumus SIA „Valmieras Mēbeles”, AS „Valmieras Piens”, LPKS „Vidzemes agroekonomiskā kooperatīvā sabiedrība” un SIA „ZAAO”. Tāpat delegācija dosies nelielā ekskursijā pa Valmieru, apskatot pilsētas ainaviskākās vietas un objektus, kā arī iepazīsies ar Valmieras paveikto, īstenojot energoefektivitātes celšanas projektus.

Jāatzīmē, ka vizītes ietvaros tiks noslēgts sadarbības līgums starp Azerbaidžānas Republikas Sijezenes rajonu un Valmieras pilsētas pašvaldību, lai stiprinātu abu pilsētu sadarbību.

Azerbaidžānas delegācija Valmierā viesosies divas dienas – 8. un 9.septembrī.

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved