SIA "VALPRO" iepazīstas ar lokšņu apstrādes tehnoloģiju jaunumiem izstādē EuroBLECH 2014

No 21. līdz 23.oktobrim Hannoverē, Vācijā starptautiskajā metāla lokšņu apstrādes tehnoloģiju izstādē EuroBLECH 2014 SIA „VALPRO” pārstāvji iepazinās ar jaunākajiem risinājumiem metālapstrādes un mašīnbūves sektorā.

Izstādi apmeklēja SIA „VALPRO” galvenais tehnologs Jevgenijs Selickis un iepirkumu speciālists Uldis Miglavs, kā arī pārstāvji no dažādiem Latvijas metālapstrādes uzņēmumiem un Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes Rūpniecības Asociācijas.

Izstādē Latvijas delegācija iepazinās ar jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem metālapstrādes nozarē. Izstādes laikā notika padziļināta iepazīšanās tikšanās ar starptautiskiem līderiem nozares iekārtu ražotājiem TRUMPF un AMADA Group.

No kreisās: Igors Zinkevičs (SIA Daupro), Jevgenijs Selickis ( SIA VALPRO), Toms Grīnfelds (MASOC), Andris Upenieks (SIA Signum), Andris Rodze (SIA Signum), Jānis Markus (Rīgas Valsts tehnikums) un Uldis Miglavs (SIA VALPRO)

 

Izstādes apmeklējums tika īstenots projekta „Metālapstrādes klastera attīstība” ietvaros.

EuroBLECH ir viena no pasaules vadošajām izstādēm lokšņu metāla apstrādes tehnoloģiju jomā. Izstādē apskatāmas jaunākās tehnoloģijas un pieejas metāla apstrādē, kā arī vērojami paraugdemonstrējumi. Izstādē pārstāvēti vairāk kā 1 500 uzņēmumi no 40 dažādām valstīm. Izstāde pulcina vairāk kā 60 000 apmeklētājus no 98 valstīm.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved