Apbalvoti SIA "VALPRO" stipendijas ieguvēji

Piektdien, 31.oktobrī Latvijas Universitātes Mazajā aulā Raiņa bulvārī 19 tika apsveikti 2014./2015.akadēmiskā gada stipendiju ieguvēji. Šogad SIA „VALPRO” stipendiju ieguva LU Ķīmijas fakultātes bakalaura programmas studentes Endija Maraka (3 000 eiro apmērā) un Antra Bērziņa (1 500 eiro apmērā), kā arī RTU bakalaura programmas students Vadims Jančevskis (1 500 eiro apmērā).

SIA „VALPRO” stipendija tiek pasniegta jau ceturto gadu un tās mērķis ir atbalstīt Latvijas Universitātes (LU), Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) eksakto zinātņu studentus, kuri ir labākie savā pētnieciskajā studiju jomā.

Stipendija tiek piešķirta Latvijas Universitātes fonda organizēta konkursa kārtībā, kura procesā tiek izvērtēti visi studentu pieteikumi un noteikti studenti, kuri 2014./2015. akadēmiskajā gadā saņems uzņēmuma stipendiju.

„Stipendija ir ne tikai finansiāls atbalsts studiju laikā, bet arī iespēja izstrādāt bakalaura darbu par sev tiešām interesējošu, turklāt uzņēmumam noderīgu tēmu. Tā kā izvēlētā tēma ne tikai iekļauj analītiskās ķīmijas nozari, bet skar arī darba aizsardzības un medicīnas jomu, tā ir arī iespēja darba izstrādes procesā gūt vērtīgu pieredzi un zināšanas turpmākajām studijām maģistrantūrā, par ko esmu ārkārtīgi pateicīga uzņēmumam „VALPRO”,” par stipendiju stāsta Antra Bērziņa.

FOTO: LU Fonda valdes priekšsēdētājs prof. Ivars Lācis (no kreisās), Antra Bērziņa, Endija Maraka un Vadims Jančevskis.

Šogad stipendijai pieteikties tika aicināti studenti no šādām studiju programmām:

  • LU Ķīmijas fakultātes studentiem (studiju programmas: Ķīmija, Darba vides aizsardzība un ekspertīze);
  • RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentiem (studiju programma: Ugunsdrošība un civilā aizsardzība);
  • RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes studentiem (studiju programmas:  Inženiertehnika, mehānika un mašīnbūve, Siltumenerģētika un siltumtehnika, Mašīnu un aparātu būvniecība, Ražošanas tehnoloģija);
  • RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes studentiem (studiju programma: Enerģētika un elektrotehnika);
  • LLU Tehniskās fakultātes studentiem (studiju programma: Mašīnu projektēšana un ražošana).

Papildu informācija: www.fonds.lv

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved