SIA "VALPRO" un MASOC tiekas ar ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu

Piektdien, 7.novembrī, SIA "VALPRO" valdes priekšsēdētājs un Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas (MASOC) valdes loceklis Aivars Flemings un MASOC valdes priekšsēdētājs Vilnis Rantiņš tikās ar LR ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu, lai iepazītos, sniegtu ieskatu metālapstrādātāju aktualitātēs, kā arī ieskicētu tālākas darbības prioritātes.

V. Rantiņš iepazīstināja ekonomikas ministri ar esošajiem rezultātiem metālapstrādes nozarē, akcentēja nepieciešamību atbalstīt un veicināt jaunu nozares uzņēmumu izveidi, kā arī sniegt atbalstu jaunajiem, nesen izveidotiem, uzņēmumiem. MASOC valdes priekšsēdētājs apskatīja arī a/s “Liepājas metalurgs” darījumu un tā ietekmi uz metālapstrādes nozari kopumā.

A.Flemings un V.Rantiņš sarunā akcentēja vairākus aktuālus un būtiskus jautājumus ne tikai nozares ietvaros, bet uzņēmējdarbībā kopumā. Tika pārrunāta iespēja atkārtoti izskatīt un nodrošināt reinvestētās pelņas neaplikšanu ar nodokli likumā "Par uzņēmumu ienākumu nodokli", tādējādi veicinot uzņēmējus gūto peļņu investēt uzņēmuma attīstībā – ēku energoefektivitātes uzlabošanā, tehnoloģiju attīstībā un citos risinājumos –, kas ļautu uzlabot uzņēmuma darbību, rezultātus un konkurētspēju.

Tika apskatītas iespējas ES struktūrfondu līdzekļu piesaistē nozares kontekstā 2014.-2020.gada ES fondu plānošanas periodā, kā arī akcentēta nepieciešamība arvien vairāk koncentrēties uz augstas pievienotās vērtības produktu ražošanu metālapstrādē.

Tikšanās noslēgumā A.Flemings un V.Rantiņš apsveica Danu Reiznieci-Ozolu ar jauno amatu un novēlēja veiksmi un izturību Ekonomikas ministrijas vadīšanā.

Foto: LR Ekonomikas ministrijas publicitātes foto

Ekonomikas ministre dienas ietvaros tikās ar Latvijas Tirgotāju asociācijas, Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmumu asociācijas, Latvijas Atjaunojamās enerģijas asociācijas, Latvijas Komercbanku asociācijas, Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociācijas, Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības pārstāvjiem.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved