SIA "VALPRO" darbinieki papildina zināšanas LEAN un noliktavu vadīšanā

Otrdien, 10.februārī, SIA „VALPRO” darbinieki – ražošanas vadītājs Ruslans Sosinovičs, korpusu ražošanas ceha vadītājs Andrejs Timošenkovs, iekārtu ekspluatācijas inženieris Māris Daģis un kannu ražošanas ceha priekšstrādnieks Andris Bērziņš – sāka apmācību kursu sēriju par efektivitātes paaugstināšanas metodēm.

Kursā ietvertās metodes – LEAN, Keizen, 6sigma, TOC – ļaus darbiniekiem uzlabot vadīšanas prasmes un vienkāršot ikdienas darbu. Kursu sērija ir turpinājums darbinieku jau iepriekš apgūtajiem LEAN kursiem un pieredzes apmaiņai ar citu uzņēmumu pārstāvjiem, kas jau ieviesuši un strādā pēc LEAN principiem. Apmācības tiks īstenotas līdz 5.martam.

Savukārt 2.februārī SIA „VALPRO” iepirkumu speciālists Uldis Miglavs un finanšu ekonomiste Gunita Cīrule sāka apmācību treniņu sēriju par noliktavas sistēmu efektīvu vadīšanu ražošanas uzņēmumos.

Apmācību tēmas ietver noliktavu sadales sistēmas, sadales sistēmas veidošanu un izvietošanu, noliktavu darbības analīzi un pamatoperāciju pilnveidošanu, cilvēkresursu vadīšanu un krājumu plānošanas optimizāciju. Apmācību treniņš tiks īstenots līdz 23.februārim.

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved