Baltijas un Ziemeļvalstu studenti pēta SIA "VALPRO" procesu efektivitāti

Trešdien, 25.februārī, Vidzemes Augstskolas (ViA) studenti kopā ar ārvalstu studentiem programmas "Lean Canvas" ietvaros iepazina SIA "VALPRO", lai pētītu iespējas uzņēmuma darbības efektivitātes uzlabošanai. 

Studentu grupas, kuras apmeklēja SIA "VALPRO" iepazinās ar uzņēmuma produktiem, pamatdarbību, metāla kannu ražošanas procesu, kā arī citiem ar uzņēmumu saistītiem aspektiem. 

„Mūsu definētais uzdevums ir saistīts ar metāla kannu ražošanu un LEAN principu pielietošana noteiktā ražošanas procesa posmā un telpās. Uzdevums nav vienkāršs, bet, mūsuprāt, tas studentiem ir motivējošs izaicinājums, kas ļauj pārliecināties par savām spējām un veikt praktisku darbu, savienojot to ar teorijā apgūtām zināšanām,” stāsta uzņēmuma mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Laine Kuzmane.

 

ViA īstenotajās apmācībās piedalās 30 studenti no Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Dānijas un Latvijas.

Programmas "Lean Canvas" mērķis ir paplašināt studentu zināšanas par efektīvu uzņēmējdarbību, sniegt zināšanas par jaunākajām teorijās un rīkiem reālu biznesa problēmu risināšanai, kā arī veicināt izpratni par Baltijas un Ziemeļvalstu pieejamām uzņēmējdarbībā.

Programmu kopīgi ir izstrādājuši ViA pasniedzēji kopā ar kolēģiem no augstskolām Dānijā, Lietuvā, Igaunijā, Islandē un Somijā.

Kurss iekļauj lekcijas, seminārus, mācību ekskursijas, socializēšanās aktivitātes un grupu darbus. Sadarbībā ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru (VBII) studenti no 22. līdz 27.februārim pēta četrus uzņēmumus – "Vaidavas keramika", "Ežu tornis", "VALPRO" un "BlueShockBike".

Noslēgumā pētījumu rezultāti, kā arī idejas un risinājumi uzņēmumu darbības uzlabošanai tiks prezentēti 27.februārī VBII pētīto uzņēmumu pārstāvjiem.

 

Foto: www.valmiera24.lv

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved