Ekonomikas ministrijas pārstāvju vizīte SIA "VALPRO"

Ceturtdien, 5. martā, SIA „VALPRO” viesojās Ekonomikas ministrijas delegācija valsts sekretāra vietnieka Raimonda Aleksejenko vadībā, lai reģionālās vizītes ietvaros iepazītos ar uzņēmumu, tā pieredzi Eiropas Savienības fondu projektu īstenošanā, kā arī nākotnes iecerēm un ieteikumiem veiksmīgai sadarbībai.

Ekonomikas ministrijas pārstāvji tikās ar SIA "VALPRO" valdes priekšsēdētāju Aivaru Flemingu, finanšu ekonomisti Gunitu Cīruli, finanšu un ekonomiskā dienesta vadītāju Indru Salmiņu un ražošanas vadītāju Ruslanu Sosinoviču.

Vizītes ietvaros Ekonomikas ministrijas pārstāvji tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona nodaļas vadību, lai diskutētu par pilsētas attīstības plāniem un iespējām, valsts atbalsta programmām uzņēmējdarbības veicināšanai un citiem jautājumiem. Tāpat Ekonomikas ministrijas pārstāvji apmeklēja vairākus lielākos Valmieras uzņēmumus, Valmieras tehnikumu, Vidzemes Augstskolu un biznesa inkubatoru.

Jāatzīmē, ka aizvadītā gada novembrī SIA "VALPRO" valdes priekšsēdētājs un Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas (MASOC) valdes loceklis Aivars Flemings un MASOC valdes priekšsēdētājs Vilnis Rantiņš tikās ar LR ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu, lai iepazītos, sniegtu ieskatu metālapstrādātāju aktualitātēs, kā arī ieskicētu tālākas darbības prioritātes.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved