SIA „VALPRO” valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings pārvēlēts DAIF padomes sastāvā

VALPRO valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings DAIF padomes loceklisTrešdien, 30.martā,  Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas (DAIF Latvija) Biedru sapulcē izvirzīti mērķi 2016.gadam, apstiprināta DAIF Latvija padome un Ētikas komisija, kā arī apstiprināts Ētikas kodekss. Ar pārliecinošu balsu vairākumu uz nākamajiem 3 gadiem DAIF padomes priekšsēdētāja amatā pārvēlēts Agris Dundurs.

Uzņēmēji apstiprināja biedrības padomi – tās sastāvā atkārtoti apstiprināts SIA „VALPRO” valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings un vēl 9 industrijas attīstībā ieinteresēti uzņēmumu vadītāji.

Par DAIF Latvija padomes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlētais Agris Dundurs uzsver: ''Latvijas aizsardzības un drošības industrija uzrāda stabilu pieaugumu gan pašmājās, gan eksporta tirgos. Turpmākai attīstībai un apgādes drošībai DAIF Latvija rosina drošības un aizsardzības iestādes izvirzīt stingrus ētikas un kvalitātes prasības drošības un aizsardzības produktu ražotājiem un piegādātājiem Latvijā līdzīgi kā tas ir citās valstīs un NATO struktūrās. DAIF Latvija biedri saskaņā ar starptautiskiem aizsardzības industrijas standartiem ir apstiprinājusi Ētikas kodeksu, kas palīdzēs uzņēmumiem pilnveidoties un palielināt konkurētspēju augošā un inovatīvā tirgū, kā arī sadarbībā ar Aizsardzības ministriju strādā pie NATO standartu atzīšanas sistēmas ieviešanas Latvijā.''

DAIF apstiprinātās padomes sastāvs, kurš pildīs savus pienākumus līdz 2019.gadam:

-    Padomes priekšsēdētājs - Agris Dundurs SIA "DDupleks";

-    Padomes priekšsēdētāja vietnieks – Aldis Gulbis SIA "Komerccentrs Dati Grupa"; 

-    Padomes priekšsēdētāja vietnieks – Juris Ķiploks "Rīgas Tehniskā universitāte",

-    Padomes locekļi: Gunārs Silabriedis "Latvijas Universitāte"; 

-    Aivars Flemings SIA "VALPRO";

-    Uldis Semeiks SIA "Datakom"; 

-    Laura Keršule SIA "Latvijas Mobilais telefons";

-    Aivars Ločmelis SIA "Alpha Shipping Company";

-    Jaunie padomes locekļi: Tālis Ziediņš SIA "BELSS"; 

-    Ainārs Stepens "Rīgas Stradiņa Universitāte".

 

Par Ētikas komisijas priekšsēdētāju apstiprināta Ingrīda Kalviņa no "Rīgas Tehniskās universitātes", savukārt par Ētikas komisijas priekšsēdētājas vietnieku apstiprināts Māris Krievs no SIA "METRUM" un par Ētikas komisijas locekli - Vismands Menjoks no Baltic Defense Center.

SIA "VALPRO", tāpat kā visi pārējie 43 federācijas biedri, ir oficiāli parakstījis vienošanos par izveidotā Ētikas kodeksa ievērošanu.

2016.gada mērķu realizācija uzsvars tiek likts uz DAIF Latvija stratēģijas īstenošanu, paredzot pārstāvēt biedrus un nodrošināt ar pakalpojumiem, kā arī iesaistīt sabiedrību industrijas un pētniecības attīstībā. DAIF Latvija pildīs apņemšanās, ko paredz Vienošanās un  Sadarbības plāni ar Aizsardzības ministriju un Iekšlietu ministriju 2016.gadam izpilde. Darbs noritēs pie Aizsardzības industriju atbalsta politikas, Aizsardzības industrijas stratēģijas izstrādes un stratēģisko aktivitāšu identificēšanas. Divpusējās sadarbības fokusā Baltija, Skandināvija, ASV, Lielbritānija, Francija un Vācija.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved