SIA "VALPRO" darba vizītē viesojas Latvijas Valsts prezidents – Raimonds Vējoņa kungs

2016.gada 10.jūnijā “VALPRO” darba vizītē apmeklēja Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Vizītes laikā Prezidenta kungs, Valsts prezidenta kancelejas darbinieki un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs tika iepazīstināti ar uzņēmumu, kā arī devās nelielā ekskursijā pa kannu ražotni. Prezidenta kungs atzinīgi novērtēja “VALPRO” darbu un devumu Valmieras un visas reģiona attīstībā.

“Valmiera vienmēr bijusi pilsēta, kur tiek atbalstīta uzņēmējdarbība. Manuprāt, tas ir ļoti nozīmīgi, ka uzņēmējdarbība mums ir ne tikai Rīgā, bet arī citviet Latvijā – katra ražotne ir darba vietas cilvēkiem, kas konkrētā pašvaldībā dzīvo. Arī iepazīstoties ar Valmieras pilsētas izaugsmes rādītājiem, var redzēt, ka šajā pilsētā cilvēki strādā, domā, rada,” teica Raimonds Vējonis (informācija no Valsts prezidenta kancelejas).

Šī bija pirmā reize, kad SIA “VALPRO” bija tas gods darba vizītē uzņemt Latvijas Valsts prezidentu. Vizītes sākumā “VALPRO” prokūrists Gunita Cīrule iepazīstināja Raimonda Vējoņa kungu ar uzņēmumu, tā produkciju, galvenajiem rādītājiem un sasniegumiem. Pēc prezentācijas delegācija devās apskatīt rūpnīcu, kur ražošanas vadītājs Ruslans Sosinovičs izrādīja metāla kannu ražošanas procesu no metāla griešanas līdz gatavās kannas iepakošanai. 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (no kreisās), SIA "VALPRO" prokūrists Gunita Cīrule,

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, SIA "VALPRO" ražošanas vadītājs Ruslans Sosinovičs.

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved