SIA "VALPRO" oficiālā vizītē viesojas Ministru prezidents – Māris Kučinskis

2016.gada 1.jūlijā “VALPRO” oficiālā vizītē apmeklēja tā kādreizējais darbinieks – Ministru prezidents Māris Kučinskis. Vizītes ietvaros Premjers tikās ar uzņēmuma vadību un tika iepazīstināts gan ar uzņēmuma darbību, izmaiņām un inovācijām, gan apskatīja ražošanas procesu klātienē.

Premjers Māris Kučinskis nepilnus četrus gadus no 1984. līdz 1987.gadam pavadīja VALPRO būdams toreizējās Ugunsdzēšanas iekārtu rūpnīcas galvenais grāmatvedis. Ministru prezidents atzinīgi novērtēja gadu laikā veiktos uzlabojumus, iesaistīšanos Eiropas Savienības finansējuma izmantošanā, lai padarītu rūpnīcas ēkas energoefektīvākas, kā arī gremdējās atmiņās par laiku, kas pavadīts Valmierā un šīs rūpnīcas sienās. Tāpat tika pārrunāti jautājumi par izglītības sistēmu un tās nepietiekamo iesaisti metālapstrādei nepieciešamo speciālistu sagatavošanā, kā arī problēmu finansējuma un citu priekšrocību piesaistē no Eiropas Savienības fondiem.

Pēc Valmieras oficiālās vizītes Ministru prezidents Māris Kučinskis izteicās atzinīgi par pilsētu, tās cilvēkiem un attīstības prioritāšu izvirzīšanu: “[..] Šīs vizītes laikā pilsētas pašvaldības vadība un uzņēmēji iepazīstināja ar saviem attīstības plāniem. Tas ir pozitīvi, ka runa nav par apstāšanos, bet ir ieceres, kā iet uz priekšu. Šeit cilvēkiem ir sapratne, ka nauda kokos neaug, tādēļ pašvaldība ir salikusi pareizos akcentus, izvirzot uzņēmējdarbības attīstību par prioritāti…”

SIA "VALPRO" ražošanas vadītājs Ruslans Sosinovičs (no kreisās), Ministru prezidents Māris Kučinskis,

SIA "VALPRO" valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved