SIA „VALPRO” mācības Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā

Pirmdien, 29.oktobrī SIA „VALPRO” pārstāvji visas dienas garumā sniedza apmācību kursu Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas kadetiem un personālam.

Kursa ietvaros tika apskatītas pamata prasības saistībā ar ugunsdzēsības aparātiem no EN LVS standartiem, LVS 332 un LVS402 prasībām un citiem saistošiem normatīviem aktiem saistībā ar atbilstošu produktu „ugunsdzēsības aparāts”, kā arī jautājumi, kas saistīti ar A, B un F dzēšanas klašu testiem.

Koledžas kadetiem un personālam kurss sniedza papildu zināšanas par ugunsdzēsības aparātu un to dzēšanas klašu prasībām un standartiem, kā arī iepazīstināja ar aktualitātēm un tendencēm ugunsdrošības līdzekļu jomā Latvijā un pasaulē.

Lekcijas ietvaros tika saskatīti un identificēti dažādi riski ugunsdzēsības aparātu un līdzekļu aspektā. „Līdzšinējā prakse un situācija Latvijā norāda, ka nepieciešams skaidri definēt institūciju, kas pastāvīgi kontrolē Latvijā ievesto ugunsdzēsības aparātu un citu ugunsdzēsības līdzekļu atbilstību, nodrošinot uzskaiti, licencēšanu un kontroli apkopes punktos,” vienu no ugunsdrošības problēmjautājumiem iezīmē „VALPRO” pārstāvis Andis Mīlenbergs.

                                                             Lekcija Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved