VALPRO uzņem DNB bankas prezidentu un Valmieras uzņēmējus

 

Trešdien, 30.janvārī „VALPRO” notika DNB bankas prezidenta Asmunda Skara (Asmund Skar) tikšanās ar Valmieras uzņēmējiem. Tikšanās laikā A.Skars iepazinās ar vietējiem uzņēmējiem, rosināja diskusiju par uzņēmējiem un reģionam aktuāliem jautājumiem, kā arī atbildēja uz uzņēmējus interesējošiem jautājumiem.

Uz tikšanos „VALPRO” ieradās pārstāvji no DNB bankas, Valmieras pašvaldības, Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora un reģiona uzņēmumiem – SIA „VALPRO”, SIA „VRPB”, SIA „Lars Limited”, AS „Valmieras stikla šķiedra”, SIA „Valmieras Namsaimnieks” un SIA „ZVZ”.

Diskusijas laikā tika apskatīti tādi temati kā Latvijas ekonomikas perspektīvas, ekonomikas virzības un tendenču scenāriji Latvijā un Norvēģijā, banku un valsts iesaiste un potenciāls uzņēmējdarbības veicināšanā, eksporta un cilvēkresursu aspekti valsts un reģiona kontekstā.

A.Skars atzina, ka augstu vērtē iespēju tikties ar reģiona uzņēmējiem, kā arī uzņēmēju atsaucību un interesi jautājumos, kas saistīti ar uzņēmējdarbības attīstību un reģiona izaugsmi kopumā.

Tikšanās ietvaros dalībniekiem tika nodrošināts ieskats uzņēmuma „VALPRO” darbībā un iespēja aplūkot un iepazīties ar uzņēmuma ražotajiem produktiem. SIA „VALPRO” valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings un valdes loceklis Uģis Bērziņš dalījās ar uzņēmuma pieredzi eksportā, demonstrēja uzņēmuma ražotos produktus un atbildēja uz dalībnieku jautājumiem.

                                

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved