VALPRO satiekas uzņēmuma bijušie darbinieki

Ceturtdien, 16.maijā VALPRO pulcināja uzņēmuma bijušos darbiniekus, lai uzņēmuma 50 gadu jubilejas gadā kopīgi atskatītos uz aizvadītajiem gadiem un palīdzētu satikties cilvēkiem, kuri daļu savas dzīves pavadījuši, strādājot rūpnīcā.

Pasākuma laikā viesi tika iepazīstināti ar VALPRO pašreizējo darbību, piedāvājot ciemiņiem gida pavadībā izstaigāt visas uzņēmuma telpas, kā arī apmeklēt un izvērtēt izmaiņas tieši savā kādreizējā darba vietā. Pasākuma dalībnieki neslēpa atkalredzēšanās prieku un dalījās stāstos, fotogrāfijās un atmiņās par aizvadītajiem gadiem uzņēmumā.

"Svētkos vēlējāmies uzburt ģimenisku gaisotni un kopības sajūtu. Mēs augstu vērtējam tā darba vērtību, ko uzņēmumā ieguldījuši cilvēki, kuri šobrīd vairs nestrādā VALPRO, tādēļ aicinājām visus bijušos darbiniekus atgriezties savā kādreizējā darba vietā. Šī tikšanās ir lieliska iespēja ne tikai atkal satikties bijušajiem darbiniekiem, bet arī pašreizējiem darbiniekiem uzzināt interesantus faktus un  stāstus no saviem aroda priekšgājējiem, " par pasākumu stāsta VALPRO valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings.

Mēs sakām lielu paldies visiem, kuri ieradās, dalījās ar stāstiem, fotogrāfijām un atmiņām!

Liels prieks, ka uzņēmums daudziem palicis sirdīs un saistās ar pozitīvām atmiņām.

 

  

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved