Jaunieši sāk vasaras darbu VALPRO

No šā gada 4.jūnijā VALPRO darbu uzsāks pirmie četri jaunieši – darbinieku bērni, kuri pieteikušies un vēlas izmantot iespēju vasaras laikā strādāt uzņēmumā. Šogad darbam vasarā pieteikušies 20 jaunieši, plānots, ka ikvienam strādātgribētājam būs iespēja strādāt vismaz vienu darba mēnesi.

VALPRO vasaras periodā jauniešiem nodrošina iespēju iepazīties ar darbu un vidi, kurā strādā viņu vecāki, kā arī iespēju skolas vasaras brīvlaikā nopelnīt. Jaunieši vasarās uzņēmumā strādā jau no 2007.gada, tomēr šīs prakses aizsākumi meklējami vēl pāris gadus atpakaļ.

Jauniešu šīs vasaras pirmā darba diena 1.cehā

 

Vija Magone (1.ceha meistare) par jauniešu darbu:

Bērni un jaunieši ir apzinīgi, gudri, ātri apgūst uzdevumus, jauniešiem ir skaidrs mērķis un motivācija strādāt. Ar katru gadu iespaids un pieredze ar bērniem un jauniešiem, kuri šeit strādā, veidojas arvien pozitīvāka. Vairums jauniešu strādā gadu no gada, un jau skaidri zina, kam nauda tiek pelnīta – telefonam, skolai, datoram vai kādai citai noteiktai lietai.

Darba uzdevumi tiek izvērtēti un uzdoti attiecīgi bērna vecumam, lai katrs varētu veikt uzdevumu atbilstoši savām spējām. Vienas vasaras laikā mūsu struktūrvienībā strādā vismaz desmit bērni un jaunieši, ar šīm darba rokām arī rēķināmies katrā vasaras sezonā, un tas ir liels atspaids ikdienas darbos.

Marta Salmiņa par vasaras darbu VALPRO:

Darbam pieteicos, jo vēlējos pamēģināt ko jaunu, kā arī nopelnīt savu pirmo algu. Ļoti priecājos, ka varu vasaras laikā strādāt, jo nav daudz jauniešu, kas var atrast darbu vasaras brīvlaikā. Strādāt VALPRO, varētu teikt, bija gan grūti, gan arī interesanti un forši. Liku ugunsdzēsības aparātu korķiem gumijas, skaitīju uzlīmes, kārtoju iepakojumos, grila detaļas un veicu daudzus citus darbus. Jāstrādā bija diezgan daudz, taču atalgojums arī bija pienācīgs.

Darbinieki ļoti saprotoši, draudzīgi, laipni, protams, izpalīdzīgi, - nebija nevienas reizes, kad kāds darbinieks atteiktu palīdzību. Darba vadītājas atbilstoši novērtēja manas darba spējas un katru reizi paslavēja par izdarīto darbu. Tas deva stimulu strādāt vēl labāk un ar smaidu sejā.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved