VALPRO iekļauts izcilāko Latvijas eksporta zīmolu TOP100

SIA "VALPRO" iekļauts TOP100 Latvijas eksportējošo uzņēmumu atbalsta kustības The Red Jackets izveidotajā pētījumā par izcilākajiem Latvijas eksporta zīmoliem, kuri veido ne vien pozitīvu paštēlu, bet arī veicinājuši valsts pozitīvu atpazīstamību Eiropas un pasaules mērogā.

"Ievērojamā uzņēmumu konkurencē VALPRO izvirzīts TOP100 un atzīts par vienu no izcilākajiem eksporta zīmoliem Latvijā. Mēs novērtējam šo atzinību, ko izvirzījušas kompetentu ekspertu žūrijas, un arī turpmāk strādāsim, lai saglabātu uzņēmuma pozīciju un atpazīstamību eksporta zīmolu kategorijā," par saņemto atzinību uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings.

 "The Red Jackets" kustība no 2012.gada novembra veica izpēti par Latvijas eksporta zīmoliem, lai noteiktu izcilākos eksportētājus. Kopumā tika apzināti un izvērtēti 1555 Latvijā radītu zīmolu uzņēmumi, kuru eksporta apgrozījums pārsniedz 500 000 Ls. Uzņēmumu atlasei tika veikts izvērtējums 5 kārtās, katrā koncentrējoties uz noteiktu kritēriju (zīmols, komunikācija, uzticamība, produktu profils utt.). Izvērtējumu veica eksperti no LR Ārlietu un Ekonomikas ministrijas, Latvijas Bankas, DDB, MATKA, Gateway Baltic, SSE Riga, Cube, Dienas Mediji un Coface Latvia.

SIA "VALPRO" izvirzīts metālapstrādes un mašīnbūves nozares grupā kopā ar tādiem uzņēmumiem kā Ripo, TTS-AVIO, UPB, Rebir, S.B.C., Komfots, Dealers Aluminum, Industry Partner, BioSan un citiem vērtīgiem nozares zīmoliem.

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO SIA All Rights Reserved