VALPRO aprit 50 gadu

Pirmdien, 1.jūlijā VALPRO kolektīvs vairāk kā 200 uzņēmuma darbinieku sastāvā ar dejām, dziesmām, dāvanām un gardu torti atzīmēja uzņēmuma 50 gadu jubileju.

„Jubilejā vēlējāmies saglabāt ģimenisku atmosfēru, tādēļ 1.jūlijā svinības organizējām tikai uzņēmuma darbiniekiem. Vasaras sākumā organizējām pasākumu arī bijušajiem uzņēmuma darbiniekiem, jo augsti vērtējam viņu ieguldījumu uzņēmuma darbībā un uzskatām viņus par daļu no VALPRO saimes. Arī aktivitātēs, ko piedāvājam saviem ārvalstu klientiem un partneriem, ir strukturētas mazās grupās, lai maksimāli saglabātu kopības un ģimenes fokusu,” A.Flemings par uzņēmuma jubilejas aktivitātēm.

Svētku noskaņa tiks saglabāta visu vasaru, un 27.jūlijā uzņēmuma darbinieki turpinās svinības brīvā dabā un jau sportiskāka garā. Savukārt visiem valmieriešiem un pilsētas viesiem no 5.jūlija ir iespēja aplūkot izstādi Valmieras muzejā (2.stāvā) par VALPRO un rūpniecības un amatniecības vēsturi Valmierā.

 

Uzziņai:

Tālajā 1963.gadā tika pieņemts lēmums sadalīt Valmieras rajona rūpkombinātu un izveidot Valmieras metālapstrādāšanas rūpnīcu un Valmieras mēbeļu fabriku. 1. jūlijā Valmieras metālapstrādāšanas rūpnīca kļūst par Valmieras ugunsdzēšanas iekārtas rūpnīcu (VUIeR). Šajā dienā metālapstrādes uzņēmums kļūst par patstāvīgu un neatkarīgu vienību, savukārt darbības virziens – metālapstrāde un ugunsdrošības līdzekļu ražošana – saglabājies līdz pat mūsdienām.

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved