Sākusies pieteikšanās VALPRO stipendijai

No 1.septembra sākusies pieteikšanās SIA „VALPRO” stipendijai, kas paredzēta metālapstrādes, ražošanas un ugunsdrošības nozares studentu atbalstam.

Stipendija tiek piešķirta Latvijas Universitātes fonda organizēta konkursa kārtībā, kura procesā tiek izvērtēti visi studentu pieteikumi un noteikti divi studenti, kuri 2013./2014. akadēmiskajā gadā saņems 2 000 latu stipendiju.

„Mēs vēlamies atbalstīt studentus, kuri apgūst mums aktuālas profesijas un studiju virzienus, lai tādējādi veicinātu ne vien studentu iesaistīšanos un interesi par nozari, bet arī, lai kopumā veicinātu nozares attīstību un izaugsmi. Stipendiju nodrošinām jau trešo gadu un esam gandarīti, ka mūsu atbalsts palīdz jauniešiem veidoties par profesionāļiem,” uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings par „VALPRO” stipendiju.

 

Šogad uzņēmuma stipendijai pietikties varēs studenti no šādām mācību iestādēm un programmām:

  • LU Ķīmijas fakultātes studenti (studiju programmas: Ķīmija, Darba vides aizsardzība un ekspertīze);
  • Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes studenti (studiju programma – Ugunsdrošība un civilā aizsardzība);
  • Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes studenti (studiju programmas: Inženiertehnika, mehānika un mašīnbūve, Siltumenerģētika un siltumtehnika, Mašīnu un aparātu būvniecība, Ražošanas tehnoloģija);
  • Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes studenti (Enerģētika un elektrotehnika);
  • Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Tehniskās fakultātes studenti (Studiju programma – Mašīnu projektēšana un ražošana).

Stipendijai iespējams pieteikties līdz 1.oktobrim.

Vairāk par stipendiju un pieteikšanos: http://www.fonds.lv

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved