VALPRO Eksporta Rītā par zīmolu metālapstrādē

Ceturtdien, 5.septembrī diskusiju cikla "Eksporta rīts" pasākumā uzstājās SIA „VALPRO” valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings, lai iepazīstinātu ar uzņēmuma eksporta un zīmola komunikācijas pamatprincipiem metālapstrādes nozarē un veidotu diskusiju par nozares aktuālajiem zīmolvedības jautājumiem.

SIA „VALPRO” pārstāvji – valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings un sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Laine Kuzmane – iepazīstināja ar uzņēmuma korporatīvās identitātes un zīmola koncepciju, uzņēmuma darbību un procesiem, kā arī atbildēja uz klausītāju uzdotajiem jautājumiem.

„Zīmols nes vēstījumu un tam jārada asociācijas ar mūsu darba kultūru, vērtībām, produktu kvalitāti, tomēr mēs skaidri redzam, ka metālapstrādes B2B sektorā zīmolam būs sekundāra nozīme pakalpojuma sniedzēja izvēlē. Tajā pašā laikā zīmols spēlē būtisku lomu, lai iespējamā sadarbība vispār tiktu apsvērta,” Aivars Flemings par zīmolu metālapstrādē.

„VALPRO ražo specifiskus nišas produktus un spēlētāji starptautiskajā tirgū viens otru pazīst un pieskata. Šajā aspektā zīmolam ir veicams salīdzinošs īss ceļš līdz atpazīstamībai nozares ietvaros, bet tas nebūt nenozīmē, ka uzņēmumam un zīmolam ir viegli ieņemt labu pozīciju tirgū,” par uzņēmuma zīmolu stāsta Laine Kuzmane.

Pasākumā otrajā daļā uzstājās un ieskatu par sava zīmola nozīmi eksporta tirgu apgūšanā sniedza uzņēmuma ar gandrīz 15 gadu ilgu pieredzi ražošanas iekārtu izstrādē un mašīnbūvē "Peruza" valdes loceklis Roberts Dlohi. Peruza eksportē 90% savu iekārtu ar Peruza preču zīmi uz dažādām pasaules valstīm.

Diskusiju ciklu "Eksporta rīts" rīko LTRK un eksporta pakalpojumu kompānija "GatewayBaltic". Katrs pasākums tiek veltīts kādai konkrētai tēmai – aktualitātēm eksporta tirgu apguvē, problēmu risināšanai – vai ir orientēts uz specifiskas nozares eksporta potenciāla analīzi.

Katrā no diskusijām ir iespēja tikties 20-25 Latvijas uzņēmumiem, kas savā starpā dalās pieredzē, diskutē par sev aktuāliem jautājumiem, smeļas idejas un iedvesmu ikdienas darbu organizācijai. Kā "Eksporta rīta" viesis katrā no diskusijām tiek uzaicināts Latvijas uzņēmums, kas pasākuma ievaddaļā dalās savā pieredzē.

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved