Karjeras nedēļas ietvaros jaunieši iepazīst VALPRO

No 7. līdz 11.oktobrim Valmieras Izglītības pārvalde sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru īstenoja karjeras nedēļas „Es būšu... Vai zini, kas būsi tu?” pasākumus, kuru laikā Valmieras jaunieši apmeklēja SIA „VALPRO” un daudzus citus uzņēmumus un institūcijas, kurās iepazinās ar dažādām profesijām.
 
Karjeras nedēļas ietvaros SIA „VALPRO” apmeklēja vairāk kā 60 jaunieši no dažādām Valmieras izglītības iestādēm. Uzņēmuma apmeklējuma laikā jaunieši iepazinās ar SIA „VALPRO” darbību, vēsturi, produktiem, profesijām un darba iespējām uzņēmumā. Jauniešiem bija iespēja atbildēt uz āķīgiem jautājumiem un saņemt balviņas no uzņēmuma.
 
Apmeklējuma laikā jaunieši tikās ar SIA „VALPRO” personāla vadītāju, konstruktoriem un tehnologiem, kvalitātes vadītāju, mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālisti, korpusu ražošanas ceha un Instrumentu iecirkņa speciālistiem, kuri detalizēti pastāstīja par saviem amata pienākumiem un darba uzdevumiem.
 
„Karjeras nedēļa ir lieliska iespēja jauniešiem gūt ieskatu dažādu uzņēmumu un profesiju ikdienas procesos. Mums ir svarīgi, lai skolēni un studenti iepazītu un izprastu metālapstrādes un ugunsdrošības nozari un tās specifiku, lai jau šobrīd izvērtētu iespējas mācīties un vēlāk arī strādāt šajā jomā. Darbinieki, kuri uzņēmumā strādā jau daudzus gadus, norādījuši, ka tieši uzņēmuma apmeklējums skolas laikā bijis galvenais iemesls apgūt noteiktu profesiju un pieteikties darbā tieši šajā uzņēmumā,” par Karjeras nedēļu stāsta mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Laine Kuzmane.
 
Karjeras nedēļa norisinājās 11 Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Gulbenē, Cēsīs, Kuldīgā un Valmierā. Karjeras nedēļu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra Eiropas Komisijas Euroguidance tīkla programmas ietvaros sadarbībā ar pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm.
 

 

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved