VALPRO iekļūst „Eksporta un inovācijas balva 2013” otrajā kārtā

Uzņēmums SIA „VALPRO” iekļuvis LIAA un LR Ekonomikas ministrijas organizētā konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2013”  otrajā kārtā kategorijā „Eksportspējīgākais komersants”.
 
Piektdien, 25.oktobrī konkursa žūrija 16 personu sastāvā apmeklēja uzņēmumu, lai iepazītos ar uzņēmumu un tā ražotni, vērtētu uzņēmuma spēju pārdot produktus ārvalstu tirgos, veiktās investīcijas, piemēram, izpētē un attīstībā, uzņēmuma darba vidi, īstenotos eksporta veicināšanas pasākumus, piemēram, tirgus pētījumus, dalību ārvalstu izstādēs, mārketinga materiālus, interneta mājas lapu, kā arī konkursam pieteiktā produkta prezentāciju, pievēršot uzmanību izdales materiālu kvalitātei, prezentācijas saturam un prezentētāja sniegumam.
 
Kopumā šajā kategorijā izvirzīti astoņi uzņēmumi: VALPRO, NF Foods, Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca, Rīgas Piena kombināts, Tonus Elast, United Oils, UPB un V.O.V.A.
 
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju konkursu "Eksporta un inovācijas balva " rīko jau devīto gadu pēc kārtas.
 
Konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.
 
Konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2013" laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 2013. gada 11. decembrī, kad visus dalībniekus sveiks konkursa patrons Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Papildu informācija par balvu: http://www.liaa.gov.lv/lv/eksportetajiem/eksporta-un-inovacijas-balva

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved