Igaunijas Republikas vēstnieks Latvijā apmeklē SIA "VALPRO"

Otrdien, 5.novembrī, SIA „VALPRO” apmeklēja Igaunijas Republikas pilnvarotais un ārkārtējais vēstnieks Latvijas Republikā Mati Vārmans (Mati Vaarmann), Latvijā rezidējošie igauņu diplomāti un Igaunijas uzņēmēji.

Delegācijas sastāvā ar uzņēmumu iepazinās Igaunijas Tirdzniecības kameras Latvijā pārstāves Piret Põldsaar un Hele Lõhmus un vairāki uzņēmumu pārstāvji – Neeme Jõgi no SIA "Rīgas Piensaimnieks", Roman Lossmann un Kaspar Allese no finanšu koncerna SIA "Tavex", kā arī AS "Eesti Energia" meitasuzņēmuma SIA "Enefit" pārstāvis Kalev Martin.

Tikšanās laikā SIA „VALPRO” valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings iepazīstināja viesus ar uzņēmuma darbības virzieniem un principiem, kā arī atbildēja uz apmeklētājus interesējošiem jautājumiem par nodarbinātību un darbinieku piesaisti metālapstrādes nozarē, jaunu tirgu apgūšanu, starptautiskiem iepirkumiem un sadarbību.

Valmieras pilsētas ampelējuma ietvaros delegācijas pārstāvji viesojās arī Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā, Vidzemes Augstskolā un Valmiermuižas alus darītavā. 

 Igaunijas Republikas vēstnieks Latvijā Mati Vārmans (Mati Vaarmann)

Foto: reiting.lv

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved