SIA "VALPRO" dalās pieredzē par industriālo energoefektivitāti

Trešdien, 19.martā, Swedbank AS un Industriālās energoefektivitātes klastera organizētā ekspertu un viedokļu līderu diskusijā ar SIA „VALPRO” pieredzi dalījās uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings. 
 
A.Flemings iepazīstināja diskusijas dalībniekus un klausītājus ar uzņēmuma principiem un praksi energoefektivitātes veicināšanā, sniedzot ieskatu SIA „VALPRO” īstenotajos KPFI projektos, enerģijas iepirkumos, kā arī uzņēmuma iekšējās kultūras nozīmību efektīvas darbības nodrošināšanā un veicināšanā.
 
Diskusijas ietvaros tika apskatītas energoietilpīgākās nozares Latvijā, šī brīža galvenie šķēršļi un iespējamie risinājumi industriālās energoefektivitātes jomā Latvijā, nepieciešamais atbalsts energoietilpīgajām nozarēm un iespējamie scenāriji enerģijas patēriņa samazināšanā.
 
Rūpniecības nozarē ir trešais augstākais enerģētikas patēriņš, kas veido aptuveni 18% no kopējā patēriņa valstī. Taču uzņēmumu enerģijas patēriņa samazināšanas iespējas Latvijā ir vēl neapgūtas – uzņēmumi ir maz informēti par energoefektivitātes jautājumiem, kā arī trūkst valsts atbalsta un uzraudzības mehānismu. Lai noskaidrotu iespējamos enerģijas patēriņa samazināšanas scenārijus un noteiktu energoefektivitātes pasākumu ietekmi uz Latvijas tautsaimniecību, Industriālās energoefektivitātes klasteris veica šīs nozares pētījumu „Industriālās energoefektivitātes izpēte un iespējamo risinājumu identificēšana energoefektivitātes celšanai ražošanas un pakalpojumu sektoros”.  
 
Diskusijas ekspertu paneļa dalībnieki:
Jurijs Spiridonovs, LR Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks; 
Anda Kursiša, Industriālās energoefektivitātes klastera vadītāja;
Reinis Āboltiņš, Providus enerģētikas politikas pētnieks;
Ieva Vīgante, Swedbank Uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītāja;
Ēriks Timpars, Enerģijas risinājumi valdes loceklis;
Aivars Flemings, VALPRO valdes priekšsēdētājs;
Diskusiju vadīja Swedbank Ārējās komunikācijas vadītājs Ivars Svilāns.
 
   

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved