VID ģenerāldirektore reģionālās vizītes ietvaros apmeklē SIA "VALPRO"

Šī gada 25. un 26.martā Valsts ieņēmuma dienesta (turpmāk – VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone devās vizītē uz Valmieru, kuras ietvaros apmeklēja arī SIA VALPRO.

I.Pētersone un pavadošā VID delegācija tikās ar VALPRO valdes priekšsēdētāju Aivaru Flemingu un padomes locekli Uģi Bērziņu. Tikšanās laikā tika apskatīti jautājumi, kas saistīti ar VID plānotajām aktivitātēm, ar nozares nodokļu saistību izpildi, ēnu ekonomikas mazināšanu un godīgas konkurences veicināšanu. Vizītes ietvaros VID pārstāvji tika iepazīstināti ar uzņēmuma darbības pamatprincipiem, kā arī pavadīti ekskursijā pa uzņēmuma ražošanas telpām.

VID ģenerāldirektores vizītes mērķis bija abpusēja dialoga veidošana ar vietējo pašvaldību amatpersonām un uzņēmumu pārstāvjiem Latvijas reģionos par aktuālo situāciju nodokļu administrēšanas un tās pilnveidošanas jomā, kā arī sadarbības stiprināšana ar Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras reģionālajām pārstāvniecībām. Reģionālo vizīšu ietvaros uzņēmējiem ir iespēja izteikt savus ierosinājumus un ieteikumus nodokļu sistēmas uzlabošanai. 

  

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: LV40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2019 VALPRO Ltd. All Rights Reserved