Pieredzes stāsts – no praktikanta līdz darbiniekam Pārdošanas dienestā

Nodrošinot topošo speciālistu teorētisko zināšanu pielietošanu praksē, VALPRO, kas ir viens no lielākajiem metālapstrādes uzņēmumiem Baltijā, piedāvā prakses iespējas dažādās nozarēs, tostarp Pārdošanas dienestā. Ar savu pieredzes stāstu par praksi VALPRO un to, kā no praktikanta pārtapa par darbinieku, dalījies Vidzemes Augstskolas Biznesa vadības 3. kursa students Ervīns Boikovs.

Prakses laikā Ervīnam bija iespēja būt daļai no VALPRO komandas un nostiprināt augstskolā iegūtās zināšanas praktiski. “VALPRO es nokļuvu pateicoties Vidzemes Augstskolai, jo studiju laikā iesaistījos Latvijas Tirdzniecības Rūpniecības Kameras reģionālās nodaļas kopprojektā, kur veicu pētījumu par energoresursu ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi. VALPRO bija viens no uzņēmumiem, kas iesaistītjās pētījumā” stāsta Ervīns.

“Būtiskākie prakses uzdevumi bija saistīti ar gāzu biznesa tirgus izpēti un potenciālo Inspekcijas dienesta klientu piesaisti. Esmu pateicīgs par iespēju mācīties, augt un pilnveidoties. Es pilnībā izjutu, ka VALPRO vērtība ir darbinieks. Uzņēmums ir atvērts ne tikai jauniem talantiem, bet arī veicina esošo darbinieku izaugsmi. Manuprāt, šī ir dinamiska un moderna uzņēmuma pieeja. Beidzot praksi, man bija iespēja palikt VALPRO kā pastāvīgam darbiniekam. Nemaz neticas, cik straujas izaugsmes iespējas esmu piedzīvojis – sāku kā praktikants Pārdošanas dienestā, turpināju kā Pārdošanas asistents un nu esmu Pārdošanas menedžeris Inspekcijas dienestā”.

“Galvenā īpašība, ko esmu pilnveidojis, ir pacietība, jo Pārdošanas dienestā tā ir ļoti svarīga – jaunu sadarbību veidošana un potenciālo klientu sasniegšana ne vienmēr ir ātrs un viegls process. Man ir paveicies, ka uzņēmums ir pretimnākošs darba un studiju apvienošanā. Arī Vidzemes Augstskolas mācībspēki novērtē katru studentu, kurš ir gatavs apvienot mācības ar darbu. Esmu gandarīts būt daļa no VALPRO komandas.

VALPRO specializācijas metāla kannu, ugunsdzēsības aparātu un dažādu sistēmu korpusu ražošanā, kā arī gāzes balonu inspicēšanā un atbilstības pārvērtēšanā. Jau vairāk kā 60 gadus uzņēmums piedāvā augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Par prakses iespējām VALPRO vairāk lasi šeit.

 

Informāciju sagatavoja:

Jānis Nazarovs

Mārketinga un sabiedrisko attiecību praktikants

www.valpro.lv

 

Atpakaļ


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved