Elektrokrāvēja vadītāju apmācības

2014.gada 24.oktobrī SIA "VALPRO" sadarbībā ar Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju īsteno elektrokrāvēju vadītāju apmācības. 

Apmācību ietvaros tika apskatīti normatīvie akti, tehniskā dokumentācija, drošības noteikumi, autokrāvēju un elektrokrāvēju veidi un darbības pamatprincipi, aizsardzības līdzekļi un rīcība nelaimes gadījumu situācijā, teorētiskie aspekti krāvēju izmantošanā dažādos apstākļos un telpās. Mācību otrā daļa ietvēra darbinieku praktiskā braukšana un tās izvērtēšana. Mācību ietvaros darbiniekiem bija iespēja uzdot sev neskaidros jautājumus.

Apmācībās zināšanas un prasmes apguva 30 „VALPRO” darbinieku, kuriem ikdienas darbā jāizmanto elektrokrāvējs. 

 

Projekta atbalsta finansējums saņemts ESF programmas "Cilvēkresursi un nodarbinātība" apakšaktivitātes „Atbalsts nodarbināto apmācībām komersantu konkurētspējas veicināšanai - atbalsts partnerībās organizētām apmācībām” apmācību projekta „Metālapstrādes nozares speciālistu apmācības” ietvaros.

Projekta mērķis – pilnveidot SIA "VALPRO" personāla profesionālās, vadības un personiskās kompetences, nodrošinot darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanu, lai efektīvi realizētu uzņēmuma izvirzītos mērķus.

Līdz šim uzņēmums ir nodrošinājis vairāk nekā 50 dažādu līmeņu darbinieku apmācību sekojošās programmās:

1. Pneimatisko elementu pielietošanu rūpnieciskās sistēmās. Elektropneimatisko elementu pielietošanu industriālās sistēmās (apmācības realizētas sadarbībā ar SIA „Festo”)

2. Ražošanas vadība mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmumos (apmācības realizētas sadarbībā ar SIA „Komercizglītības centrs”)

3. Industriālo hidroautomātikas un elektrohidroautomātikas sistēmu darbības pamati (apmācības realizētas sadarbībā ar SIA „Festo”)

4. Angļu valoda ar priekšzināšanām (apmācības realizētas sadarbībā ar SIA „Valodu Mācību centrs”)

Projekta īstenošanas periods – 2010. gada 15. novembris-2015. gads

Atbalsta intensitāte – 60%

 

Atpakaļ..


Kontakti

SIA „VALPRO”
L. Laicena iela 2, Valmiera,
Valmieras novads, LV-4201, Latvija; karte
Reģ.nr.: 40003058280

 

Tālr: +371 64 207 240
Fakss: +371 64 207 250
E-pasts: valpro@valpro.lv

Mēs sociālajos tīklos© 2023 VALPRO SIA All Rights Reserved